Algemene informatie

Bestuur
Commissies EMC
Lidmaatschap
Word Lid
Bankrelatie
't Kluphoes

Bestuur:

Voorzitter W. Visser 06-20245930 contact@entersemotorclub.nl
       
Secretaris E. Brok 06-47056628  
       
Penningmeester K. Oude Meijers 06-51563607  
       
Leden F. Lammertink 06-29217269  
  H. Wolters 06-53481737  
  L. Spekreijse 06-48499706  
  H. a/d. Stegge 06-53272523  
  F. ten Berge 06-52028203  
  R. Schrooten 06-54713877  

Commissies EMC

Beheer 't Kluphoes H. a/d Stegge 06-53272523 kluphoes@entersemotorclub.nl
  G. Tijink 06-53651576  
  H. Getkate 06-31620890  
       
Redactie H. Wolters 06-53481737 redactie@entersemotorclub.nl
       
Website & social media F. Lammertink 06-29217269 contact@entersemotorclub.nl
       
Enduro "Reggerit" L. Spekreijse 06-48499706 inforeggerit@entersemotorclub.nl
  J. Slagers 06-14317920  
  R. Nijzink 06-50226817  
  M. Knol 06-17848750  
  M. Spekreijse 06-48979371  
  A. Slagers 06-14149461  
       
Veteranen, Klassiekers en Brommers      
H. Nollen 06-22327171 klassieker@entersemotorclub.nl
       
Klassiekers : H. Nollen 06-22327171 klassieker@entersemotorclub.nl
F. ten Berge 06-52028203  
       
Veteranen : M. Starrevelt 06-25319316 veteranen@entersemotorclub.nl
       
Brommers : H. a/d Stegge 06-53272523 brommers@entersemotorclub.nl
H. Asbroek 06-55101151  
       
EMC Weekend F. Lammertink 06-29217269 weekend@entersemotorclub.nl
  B. Rikkert 06-52028208  
  J. Slagers 06-14317920  
  J. Homan 06-55190415  
  N. Wielens 06-51009934  
       
Toer (nu geen activiteiten) J. Nuitermans 0546-456356 toer@entersemotorclub.nl
       
Enterrun G. Lankamp 0547-381711 enterrun@entersemotorclub.nl
  H. a/d Stegge 06-53272523  
  G. Poortman 06-51349531  
  G. Kalenkamp 0547-382986  
  H. Beverdam 0547-381661  
  H. ter Denge 06-29536751  
       
Cross en Speedtrial P. Kuipers 0547-382168 cross@entersemotorclub.nl
  J. Slagers 06-14317920 noaberscross@entersemotorclub.nl
  A. Slagers 0547-384332 speedtrial@entersemotorclub.nl
  A. Kamphuis 0547-382593  
       
Supermoto H. Wolters 06-53481737 supermoto@entersemotorclub.nl
  H. Spenkelink 06-51194664  
  P. Busger 06-81463799  
  R. Bolscher    
       
Dartteam "EMC Spiekerhard"
M. Lozeman 06-27028534 emcspiekerhard@entersemotorclub.nl
       
       

Lidmaatschap

Contributie 2020      
       
Jeugdlid t/m 18 jaar EUR 10,-    
18+ t/m 64 jaar EUR 30,-    
vanaf 65 jaar EUR 20,-    
Gezinslidmaatschap* EUR 45,-    

*Een gezinslidmaatschap omvat een echtpaar met kinderen t/m 18 jaar.
Voor de ledenadminstratie wordt vriendelijk verzocht voor opgaaf van alle gezinsleden.

Het lidmaatschapsgeld is het hele jaar hetzelfde, het maakt niet uit wanneer je lid wordt.
Word je na 1 september lid dan geldt de betaling voor het hele volgende jaar.

Word Lid

Om lid te worden kun je een email versturen naar wordlid@entersemotorclub.nl
Je dient dan de hierboven vermelde lidmaatschapkosten over te maken naar onderstaand rekeningnummer.

Bankrelatie

Rabo-bank rekening IBAN: NL25RABO0114307024

’t Kluphoes

Openingstijden
Woensdag: 19.30 uur tot 23.00 uur
Zaterdag: 15.00 uur tot 19.00 uur

Adres & Postadres

EMC 't Kluphoes
Krompatte 4
7468 AS Enter
Tel: 0547-382053